Sportowa strona życia

poznaj Myway

Kto stoi za Myway?

Pomysłodawczynią i właścicielką Myway jest Agnieszka. Kliknij i przeczytaj, co sama mówi o tym miejscu.

Czytaj więcej

Pomysłodawczynią i właścicielką Myway  jest pani Agnieszka.

 1. Skąd ten pomysł?

  Już od kilku lat marzyłam o stworzeniu takiego miejsca, w którym każdy, kto chce prowadzić aktywny tryb życia, mógł powiedzieć: to jest właśnie to. Ponieważ sama jestem aktywną osobą, bywałam w naprawdę wielu miejscach. Dlatego mogłam zobaczyć i przekonać się jak wygląda organizacja różnego rodzaju siłowni, kortów squasha czy sal do ćwiczeń fitness od strony klienta. Widziałam zarówno to, co się sprawdza, jak również to, czego klienci nie lubią. Chciałam, żeby stworzone miejsce łączyło w sobie to, co najlepsze, czyli: świetną kadrę, pełną ofertę i nowoczesny sprzęt. By było tu przestronnie, jasno i zielono. By każdy, kto ćwiczy, robił to z prawdziwą przyjemnością.

 2. Dlaczego Myway jest akurat na Warszewie?

  Zauważyłam, że brakuje tu miejsca, w którym można spędzić aktywnie czas z całą rodziną lub przyjaciółmi, a potem jeszcze zostać na jeszcze chwilę, żeby porozmawiać, przekąsić coś zdrowego i zrelaksować się po intensywnym treningu.

 3. Zatem Myway to miejsce rodzinne?

  Oczywiście. Chcemy, by przychodziły do nas również całe rodziny. Po co zastanawiać się, kto dziś zostanie w domu z dziećmi, albo odwrotnie, kto odbierze dziś dziecko z zajęć tanecznych? Do Myway można przyjść razem, pójść na różne zajęcia: tata na siłownię, mama na fitness, a dziecko na squasha, a po zajęciach spotkać się i zostać chwilę dłużej, żeby podzielić się wrażeniami.

 4. To dlatego w Myway jest klub dziecięcy?

  Dokładnie tak. Zauważałam, że kobiety, które były bardzo aktywne i uczęszczały na zajęcia dla kobiet w ciąży, po urodzeniu dziecka znikały na długi czas. Dlaczego? Z bardzo prostej przyczyny – nie miały z kim zostawić swojego dziecka. Dlatego do Myway każda młoda mama może przyjść z dzieckiem i zostawić je pod czujnym okiem opiekunek i animatorek, a sama pójść na trening. W ten sposób szybciej dojdzie do formy i będzie miała czas tylko dla siebie, a tego bardzo brakuje, gdy jest się mamą absorbującego malucha.

 5. Jest też dużo zajęć dla dzieci: Akademia Squasha czy Myway Kids Academy.

  Bo dzieci mają naturalną potrzebę ruchu. Ich nie trzeba zachęcać ani nic „zaszczepiać”. Wystarczy piłka, rakieta i kilka instrukcji od trenera, a one już grają w squasha. To samo z innymi zajęciami, więc tak naprawdę chodzi o to, żeby wykorzystać to, zanim dzieci zostaną wciągnięte przez np. gry komputerowe.

 1. Co wyróżnia Myway?

  To, że u nas „jest wszystko”: intensywne treningi, miejsce relaksu oraz możliwość dowiedzenia się czegoś ciekawego na temat swojego zdrowia.

  To, że „jest fajnie” – świetni instruktorzy, miła atmosfera, przestrzeń, zieleń i świetny sprzęt.

  Oraz to, że Myway jestdla wszystkich”. Każda osoba, bez względu na wiek, kondycję, czy sytuację rodzinną może do nas przyjść i ćwiczyć.

Myway Team

poznaj Myway

Zapraszamy

Myway Fitness to komfortowy i starannie zaprojektowany klub, w którym będziecie mogli ćwiczyć w nowoczesnych wnętrzach na sprzęcie klasy Premium firmy SportsArt, z motywującym wsparciem wykwalifikowanych trenerów, w miłej, sportowej atmosferze. Przyjemnie spędzicie czas przy świetnej kawie w naszym lobby przy recepcji, nie martwiąc się o samochód, który czeka na parkingu bezpośrednio przy klubie.

Dla miłośników Squasha- czekają do dyspozycji 2 nowoczesne korty. Rezerwacje zarówno w klubie jak i online oraz poprzez aplikację Reservise

Nasz grafik zajęć fitness wypełniony jest sprawdzonymi zajęciami tj sztangi, pilates, streching, joga, zdrowy kręgosłup, Uda- pośladki-brzuch oraz nowościami tj. Kalistenika- trening z obciążeniem własnym ciężarem ciała, Strong Nation- intensywne zajęcia kardio z ćwiczeniami siłowymi.

Jeśli chcesz zabrać dziecko do klubu- nie ma sprawy, w godzinach od 17-20 w klubiku dziecięcym w naszym klubie opiekę nad dziećmi sprawuje opiekunka. Więc idź i rozkoszuj się chwilą sportu dla siebie, my zajmiemy się resztą.

Na terenie klubu znajduje się Gabinet Fizjoterapii, Salon Kosmetyczny oraz Restauracja Sushi Kushi

Poznaj Myway Team

Sara nasza recepcjonistka oraz koordynatorka Imprez dziecięcych Nasza recepcjonistka i instruktorka tańca, Zawsze pogodna i życzliwa. Swoją wiedzą w zakresie tańca dzieli się również prowadząc zajęcia dla dzieci.
Ola- Animatorka w Klubiku dziecięcym Myway Kids Ola uwielbia dzieci, ma mnóstwo energii i uwielbia zarażać uśmiechem. Z oddaniem i pasją podchodzi do pracy z najmłodszymi.
Łucja Nasza animatorka – zawsze uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do życia. Lubi pracę z dziećmi, ponieważ z nimi okazuje się, że poziom kreatywności i radości nigdy się nie kończy.

poznaj Myway

poznaj Myway

Nasze atuty

Nowocześnie

Rodzinie

Ekologicznie

Parking

Fit Bar

dołącz do nas

Przyjdź jako gość,
zostań stałym bywalcem – wykup karnet.

Chcesz poćwiczyć?
Wzmocnić kondycję?
Zadbać o swoje zdrowie, a może po prostu aktywnie wypocząć? Przyjdź do nas. A jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz.

przejdź do kontaktu
Zadzwoń do nas
+48 513 590 488

Honorujemy karty Medicover Sport